Studio Fotograficzne

ENS Studio Fotograficzne

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług fotograficznych, na ślub i wesele.

Standardowa cena za usługi fotograficzne podczas ślubu i wesela to 3000 złotych + ewentualne dodatkowe usługi, czy życzenia naszych klientów. ENS studio filmowe zaprasza do współpracy przy realizacji zdjęć oraz filmów ślubnych i weselnych. Pary Młode, które skorzystają z naszej oferty w pakiecie, zaoszczędzają ponad 2000 złotych. W przypadku gdy zdecydują się Państwo na nasze usługi fotograficzne oraz filmowe - cena pakietu nie przekroczy 4000 złotych

Poniżej linki do przykładowych galerii zdjęć (ślubnych, weselnych i innych, takich jak np. z przygotowań w domu. Zdjęcia są wykonane przez fotografa ENS Studio - Tomasza Brzezińskiego.

Co zawiera pełen pakiet ślubno-weselny (foto&wideo) w ENS Studio? W cenie 4000 złotych otrzymują Państwo m.in. fotoalbumy, sesja zdjęć, fotograficzny reportaż ze ślubu i wesela, 3 filmowe teledyski, około 100-minutowy film dokumentalny (z przygotowań, ślubu i wesela), wraz z ujęciami z drona i wiele innych usług. Wkrótce płatność za nasze usługi będziecie Państwo mogli wykonać online, poprzez płatności internetowe.

Płatność za każdą naszą usługę, będziecie Państwo mogli niebawem rozłożyć na raty, poprzez mRaty, mBanku. Bez wychodzenia z domu i bez wizyty w banku. Wszystko online.

Dopytaj o szczegóły, kontaktując się z nami: kontakt@ensstudio.pl | tel. +48.501 555 586 | lub poprzez Facebooka