Studio Filmowe

ENS Studio Filmowe

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą tworzenia filmów. Nasze usługi kierujemy do osób fizycznych oraz do firm. Tworzymy filmy komercyjne - teledyski, prezentacje, spoty oraz reklamy a także filmy na każdą okoliczność - między innymi na ślub i wesele.

Oferta Ślubna

ENS studio filmowe zaprasza do współpracy przy realizacji zdjęć oraz filmów ślubnych i weselnych. Pary Młode, które skorzystają z naszej oferty w pakiecie, zaoszczędzają ponad 2000 złotych. W przypadku gdy zdecydują się Państwo na nasze usługi fotograficzne oraz filmowe - cena pakietu nie przekroczy 4000 złotych

Poniżej linki do przykładowych filmów wyprodukowanych przez nasze studio oraz do galerii zdjęć (ślubnych, weselnych i innych, takich jak np. z przygotowań w domu. Zdjęcia są wykonane przez fotografa ENS Studio - Tomasza Brzezińskiego.

Co zawiera pełen pakiet ślubno-weselny (foto&wideo) w ENS Studio? W cenie 4000 złotych otrzymują Państwo m.in. fotoalbumy, sesja zdjęć, fotograficzny reportaż ze ślubu i wesela, 3 filmowe teledyski, około 100-minutowy film dokumentalny (z przygotowań, ślubu i wesela), wraz z ujęciami z drona i wiele innych usług. Wkrótce płatność za nasze usługi będziecie Państwo mogli wykonać online, poprzez płatności internetowe.

Oferta dla Firm

Dla Firm i Instytucji tworzymy filmy komercyjne. Prezentacje miejsc, produktów, reklamy i spoty TV, a także prezentacje multimedialne. Nasza oferta jest konkurencyjna cenowo. Filmy tworzymy już od 1000 złotych netto. W naszych produkcjach wykorzystujemy licencjonowaną muzykę, a także współpracujemy z największą bazą znanych głosów lektorów.

Płatność za każdą naszą usługę, będziecie Państwo mogli niebawem rozłożyć na raty, poprzez mRaty, mBanku. Bez wychodzenia z domu i bez wizyty w banku. Wszystko online.

Dopytaj o szczegóły, kontaktując się z nami: kontakt@ensstudio.pl | tel. +48.501 555 586 | lub poprzez Facebooka

Leave a comment